Web Analytics

Bardhi dhe Xhensila e mashtrojnë publikun me këngë të vjedhur

Botuar nga: InfoKosova

“Mashtruese” është titulli i këngës së re të Xhensila Myrtezaj dhe Bardhit.

Këngëtarët e njohur janë vendosur plotësisht në qendër të vëmendjes me një këngë që fatkeqësisht nuk është prodhim origjinal.

Dyshja, kanë zgjedhur rrugën më të shkurtë për ta “kapur” hitin, duke kopjuar një këngë shumë të njohur botërisht, atë me titull “My Number One” nga Helena Paparizou, fituese e bujshme e “Eurovision 2005”.

“Mashtrues”, njëjtë si titulli i këngës që kanë lansuar./kosovarja

Shiko videot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT