Web Analytics

Bardhi ‘kundërshton’ motrën e tij në raport me Sarën: Nëse ajo …

Botuar nga: InfoKosova

Në një bisedë në shtrat, këngëtari Bardhi Idrizi shprehet këmbëngulës në lidhje me raportin që ka krijuar me Sara Gjordenin.

Këngëtari i tregon asaj se edhe nëse motra e tij mbrëmë do i thoshte që “mos u merr me Sarën”, ai nuk do e dëgjonte dhe do vazhdonte marrëdhënien me të.

Bardhi: Edhe nëse do më kishte thënë motra “jo, ajo goca jo”, prapë do kishim vazhduar dhe do ja kishim dëshmuar jashtë.

Unë të njoh, jashtë e di që jemi nën monitorim 24 orë, krejt i shohin, por unë e ndjej, ja bëra me dije dhe Meritonit.

Pas kësaj bisede Sara dhe Bardhi janë puthur për disa minuta, duke kaluar kështu mjaft momente intime me njëri-tjetrit.

Mesa shihet dhe në video, të dy e kanë ndjerë këtë moment të bukur bashkë dhe e kanë shijuar.

Shiko videon:

Të FUNDIT