Web Analytics

Bardhi tradhton Saren, kjo e fundit shpërthen në lot

Botuar nga: InfoKosova

Sonte do të mbahet dasma tradicionale në Big Brother Vip Albania.

Dhe çifti i cili do të martohet do të jetë Meritoni dhe Ilnisa, shkruan InfoKosova.

Meritoni dhe Ilnisa vendosën që nga dasma ta përjashtojnë Saren dhe Vesen.

Pas këtij vendimi Sara ka shpërthyer në lotë, duke thënë se “ndjehem e tradhtuar nga Bardhi, se Meritoni ngriti dorën për vetë të behej dhëndër, dhe Bardhi ngriti dorën për Meritonin”./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT