Web Analytics

Bashkëshortja e Medës befason me talentin për muzikë

Botuar nga: InfoKosova

Gruaja e Medës befason me talentin për muzikë.

Nuk është hera e parë që Lulja e Medës, shpreh talentin e saj për muzikën.

Këtë herë ajo u bë virale duke kënduar këngën e Medës, shkruan Kosovarja.

Ajo që bie në sy është zëri i bukur dhe dëshira për të kënduar.

A do të dëshironit një bashkëpunim mes Lulës dhe Medës?

Shiko videon:

@kosovo_music13

Lulja

♬ Originalton – Kosovo_music

 

Të FUNDIT