Web Analytics

Beatrix Ramosaj ‘bëhet nuse’, kaq bukur duket në veshje tradicionale

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj është ndër këngëtraret më të dashura për publikun shqiptar, ajo është mjaft e përfolur edhe për jetën e saj private.

Trixa është tejet aktive në rrjete sociale ku shpesh ndanë imzhe të ndryshme nga përditshmeria e saj me fansat e shumtë në numër.

Këngëtarën Bearix Ramosaj, jemi mësuar ta shohim gjithmonë me një stil modern që e karakterizon.

Këtë herë ne veshje tradicionale ajo paraqet një Beatrix, më ndryshe, më e bukur se kurrë.

Triksa mori shumë komente dhe u pëlqye nga të gjithë, ajo do të duket një super nuse në të ardhmen./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT