Web Analytics

Befason Albina Kelmendi: Jom gati me kap pushken me luftu

Botuar nga: InfoKosova

Fituesja e festivalit të këngës në edicionin e 61 Albina Kemendi në një interviste me Shpetim Deskun foli për jetën dhe karrierën e saj gjerë e gjatë.

Ajo gjithashtu shprehet se kur këndon këngët me tematika te rëndësishme ka gjithmonë me vete tekstin e tyre, nga konsiderata qe mos të bëjë gabim në këndim.

“Kur këndoj këngët me tematike patriotike kom gati me kap pushkën e me luftu” shprehet Klemendi.

Shiko videon:

https://www.tiktok.com/@nkosoveshow/video/7281724689435741446?embed_source=121355059%2C121351166%2C121331973%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_blank&refer=embed&referer_url=www.kosovarja-ks.com%2Falbina-kelmendi-jom-gati-me-kap-pushken-me-luftu%2F&referer_video_id=7281724689435741446

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT