Web Analytics

Befason ish e fejuara e Robinit, qenka berë nënë- publikon foto me partnerin dhe djalin

Botuar nga: InfoKosova

Heidi Lushtaku ka befasuar sonte ndjekësit e saj.

Përmes llogarisë instagram ajo beri të ditur se është berë nënë e një djalit, shkruan InfoKosova.

Me anë të disa fotografive Heidi ka shkruar ‘lumturia ime, jeta ime, familja ime’.

Më posht mund t’i shikoni fotot r Heidit dhe partnerin e saj në krah me të cilin po duket për mrekulli./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të FUNDIT