Web Analytics

Befasuese, Ledioni sonte në trup mbanë një detaj të rëndësishëm

Botuar nga: InfoKosova

Ledioni sonte në ditën më të rëndësishme të Kosovës, ka një detaj që mbanë në trup.

Moderatori i “Big Brother”, ka vendosur flamurin e Kosovës në setrën e tij.

Ai vazhdimisht po pëlqehet me shoun që po jep në prezantim.

Ky detaj ra në sy nga të gjithë, dhe me gjithë krenari duket se po e mbanë./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT