Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Bëhet virale videoja ku gruja e vrarë nga burri ishte personi që dikur e sëmurë me kancer dërgoi 50 euro për tërmetin në Shqipëri, Alaudin Hamiti tregon të vërtetën

Një video po bëhet virale në TikTok, ku shihet moderatori Alaudin Hamiti i cili flet në linjë direkte me një grua gjatë periudhës kur po mblidheshin para për të prekurit e tërmetit që ndodhi në Shqipëri.

Ajo që bie në sy është fakti se gruaja që po fliste, mendohej se ishte e ndjera që u vra nga bashkëshorti në Kosovë.

Lidhur me këtë ka reagur Alaudini, i cili ka sqaruar gjithçka.

“Gruaja që ka telefonuar dhe dhuruar 50 euro për tërmetin në Shqipëri nuk është e ndjera.

Ajo është Gjyljeta Devolli”-ka shkruar ai.

Shiko foton:

Të fundit