Web Analytics

Behgjet Pacolli na prezanton me shtëpinë e tij luksoze

Botuar nga: InfoKosova

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli është mjaftë aktiv në mediat sociale.

Ai disa orë më parë ka publikuar një foto teksa mbrapa shihet shtëpia e tij luksoze.

Gjithashtu Pacolli kishte treguara se sonte pas 36 viteve janë prapë në Iftar në Marec.

“Iftari në Marec, Iftari ynë i fundit në Marec ishte 36 vjet më parë.

Sonte me familjen time të ngushtë dhe vëllain tim Selimin jemi ne iftarin e parë, në shtëpinë e re në trojet e vjetra te Marecit!” është shprehur Behgjeti.

Shiko foton:

Të FUNDIT