Web Analytics

Belkiz vishet shkurt në pushime, ekspozon linjat trupore

Botuar nga: InfoKosova

Belikz Kera, tashmë është bërë emër i njohur për publikun.

Ajo bëri bujë të madhe që kur konkretizoi lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin e njohur, Milot Rashicën.

Lidhje e tyre e dashurisë u bë edhe më e madhe, kur në jetë erdhën dy djemtë, Tiani dhe Roani.

Ani pse tashmë Belkiza është nënë e dy djemve, ajo gëzon forma të jashtëzakonshme.

Belkiz dhe Miloti kanë nisur pushimet verore, nga atje Belkiz ka sjell një imazh, ku shfaqet në super formë pas lindjes së dytë.

E veshur shkurt, ajo shfaqet super joshëse nga pushimet luksoze.

Shiko Foton:

Të FUNDIT