Web Analytics

Besoni ose jo, këta janë tre banorët më të preferuar nga publiku

Botuar nga: InfoKosova

Sonte janë zgjedhur tre banorët e preferuar nga publiku.

Tre banorët më të preferuar janë: Edona James, Azemi dhe Gania.

Ndërkohë Blero ka shkuar direkt në nominim.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT