Web Analytics

Blero i emocionuar tregon pse hyri në “BBVK” ja çfar thot?

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur Blero Muharremi është një ndër konkurentët e “Big Brother Vip Kosova”.

Ditëne sotme teksa po bisedonte me Edonën, ai ka treguar se ka hyrë në këtë shtëpi me synime të qarta, për të bërë të gjithë krenarë por në veçanti vajzën, Tara dhe nënën e tij e cila prej vitesh jeton në Suedi.

“Kam hyrë në një format ku do të rri deri në fund për të bërë vajzën time krenare. Vetëm për vajzën time punoj për të dhënë më të mirën dhe nuk dua që të kem konflikte. Kam hyrë me një mision për ti bërë të gjithë krenarë, nënën time dhe familjen time edhe që t’iu tregoj edukatë familjare.”– tha këngëtari.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT