Web Analytics

Blerti më i dashuruar se kurr më parë në Beniadën

Botuar nga: InfoKosova

Lidhja e Beniadës u bë temë diskutimi për mendiat rozë, edhe pse nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Blerti janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë të mohojë.

Ata duket se e kanë konfirmuar në heshtje.

Nëse mund ta quajmë të tillë, “shkesi” i Beniadës dhe Blertit ne fakt nuk ka qenë Arbër Hajdari (vëllai i Blertit), por emisioni proçesi sportiv ku Beniades ju besua nje vend që kur ishte pjesmarrëse në Big Brother.

Ky emision u bë edhe shkak që Blerti të shfaqet në shtëpinë e Beniadës, por nga ekrani i televizorit.

Modelja ka publikuar një InstaStory ku i ka bërë edhe tag Blertit pa u ndjerë aspak në presion nga zbulimi i lidhjes së tyre.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,543FansaPëlqeje
28,001NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x