Web Analytics

Bora tregon edhe njëherë se çfarë raporti ka djali i saj me Donaldin

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, bukuroshja ka treguar se Arbori dhe Donaldi kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika