Web Analytics

Bora Zemani bën një ndryshim të papritur në pamje, si do ta presë Donaldi këtë

Botuar nga: InfoKosova

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Në postimin e fundit ajo ka treguar se ka prerë balluket.

Me këtë pamje, moderatorja e njohur po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT