Web Analytics

Bora Zemani kopijon Megi Pojanin, ja detaji

Botuar nga: InfoKosova

Bora Zemani ka postuar disa imazhe të reja në Instagram.

Moderatoja e njohur nga poza e fotos, ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Ndonëse Megi ka moderuar disa herë e shtrirë në tokë, kjo foto e Borës nga komentuesit u pa si një kopjim nga ajo.

Shikoni foton më poshtë dhe jepni mendimin tuaj.

Shiko fotot:

Të FUNDIT