Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Brikena lajmërohet LIVE, pamja e saj merr vëmendjen!

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke ecur në rrugë.

E grimosur me stil dhe e veshur me shije, Brikena po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit