Web Analytics

Bukuri, publikohen videot e Sara Gjordenit 18 vjece (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni është njëra nga banoret e Big Brother VIP Albania 3 që po komentohet shumë në media.

Ajo tashmë ka zyrtarizuar lidhjen brenda shtëpisë me reperin nga Kumanova, Bardhyl Idrizi, ku edhe kane dhene puthjen e pare primen e kaluar.

E ne rrjete po qarkullon nje video e Sares kur ishte 18 vjece dhe konkuronte per Miss Globe Albania./VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT