Web Analytics

Burrat e shtëpisë e dhunuan barbarisht të renë, reagon Arbana Osmani

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë pak ditë më parë, ku një 29-vjeçare është dhunuar nga babai, vëllai dhe i fejuari i saj.

Sipas burimeve, shkaku i dhunës është bërë kundërshtimi i vajzës për tu martuar me djalin që familja i kishte zgjedhur.

Mes reagimeve të shumta në rrjet, ka ardhur dhe ai i moderatores Arbana Osmani.

Teksa shpërndan lajmin e rëndë, Arbana shkruan: “Burg gjithë jetën.

Palo burra.”

 

Nga rubrika