Web Analytics

Burrë dhe grua nga Podujeva vdesin brenda 24 orësh

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodh në familjen Azemi, në fshatin Bradash të Podujevës.

Dy kryefamiljarët e tyre, burri dhe gruaja kanë ndërruar brenda 24 orëve.

Lajmin për vdekjen e tyre e kanë konfirmuar familjarët e çiftit.

Hamit dhe Nurije Azemi do të varrosen sot në ora 18:00 në varrezat e fshatit Bradash./Sinjali/

Nga rubrika