Web Analytics
BallinaSHOWBIZBurri e preku Njomzen në publik aty ku nuk duhej

Burri e preku Njomzen në publik aty ku nuk duhej

Njomza dhe bashkëshorti i saj ka vendosur të shijoj paksa pushimet pas sezonit të ngarkuar te verës, shkruan InfoKosova.

Vajza bukuroshe e këngëtares Shyhrete Behluli ka publikuar disa fotografi nën shoqërimin e bashkëshortit të saj.

E veshur me një fustan ngjyrë kafe grimerja po dukej për mrekulli.

Në njërën nga fotot vëmendje mori edhe dora e bashkëshortit e cila ishte e vendosur afër gjoksit të saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit