Web Analytics

Çfarë do të ndodh me Gracianon sonte?

Botuar nga: InfoKosova

Debatet e shumta të cilat kalun deri në ofendime personale në mes Gracianos dhe Heidit është tema më e përfolur në media rozë.

Ndonëse ka pasur reagime nga disa ish banorë të asaj shtëpia duke gjykuar ofendimet e Gracianos, një detaj lë për të kuptuar se ky i fundit sot duhet të jap një shpjegim.

Në faqen zyrtare të BBVA, në instagrami u pulikua një video e shkurtër e ngjarjeve që do të diskutohet sonte në Prime me këtë shkrim:

“Letrat e banorëve drejtuar vetes shkaktuan shumë lot dhe të qeshura.

Graciano ka tejkaluar limitet me Heidin!

Kush do të shpallet finalisti i dytë mes Julit dhe Meritonit?

Një hap larg gjysmëfinales, Big Brother Vip, të martën nën drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00 vetëm në Top Channel!”/kosovarja

Shiko postimin:

Të FUNDIT