Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Çfarë ndodhi në xhirimet e emisionit mes Elites dhe Gjikos?

Elita Rudi pas një pauze më shumë se një vjeçare nga ekrani, po rikthehet sërish.

Siç merret vesh, projekti i ri i Elites, për të cilin po punon prej kohësh, është i ndërtuar mes intervisstave, debatit dhe lojërave me personazhe VIP.

Elita Rudi po vjen në “ATV” me emisionin e quajtur “The Elite Way” dhe përkrah do ta ketë Nderim Neziri në rolin e opinionistit.

Siç ka zbuluar vetë Rudi përmes një story në Instagram, në edicionin e parë do të jetë i ftuar edhe bashkëshorti i saj Gjiko.

Çifti, kishin një debat dhe diskutime gjatë temave në xhirimet e emisionit që vjen sëshpejti./kosovarja

Shiko videon:

Të fundit