Web Analytics

Çfarë po ndodhë?, Kiara largon varësen e Luizit!

Qe kur ka dal nga Big Brother Vip Albania , e kemi parë moderatoren Kiara Tito me varësen me kryq që i dhuroj tashme burri i saj Luiz Ejlli.

Në shumë paraqitje që pati, Kiara ishte ajo e cila gjithmonë ekspozohet me varsen në fytë, shkruan InfoKosova.

Por duket se diçka ka ndodhur!

Diteve te fundit Kiara ka zgjedhur te mos e vendos dhe kjo ka ngritur dyshime te fansat.

Kujtojmë se çifti ka disa dite që po përflitet për një krisje në marrëdhënie, megjithëse çifti ka mohuar një gjë të tillë./InfoKosova/

Shiko fotot:

Nga rubrika