Web Analytics

Çifti nuk përmbahen në BBV, ja çfarë ndodhi gjatë natës mes Sarës dhe Bardhit

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë shfaqur në momente romantike në shtrat.

Çifti i BBV kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime teksa pjesa tjetër e banorëve po flinin gjumë.

Ndërsa i kanë shprehur edhe ndjenjat njëri-tjetrit.

“Të dua fort”, i thotë Bardhi.

Ndërsa Sara Gjordeni i përgjigjet: “Edhe unë!”

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT