Web Analytics

Çka po ndodh me Getinjo dhe Vivien? Habisin të gjithë me veprimin e tyre të fundit

Getinjo dhe Vivien habisin fansat me veprimin e tyre të fundit.

Edhe pse disa javë më parë ata duket se pësuan një ‘krizë’ në marrëdhënien e tyre, reperi Getinjo dhe partnerja e tij Vivien Thano u rikthyen sërish në krahët e njëri-tjetrit duke treguar se ishin më më të lumtur se kurrë.

Mirëpo çifti i ka habitur sërish ndjekësit me veprimin e fundit duke lënë të kuptohet se marrëdhënia e tyre pësoi sërish një krizë.

Ata kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram si dhe kanë fshirë fotot që kanë pasur në profilet e tyre, përveç njërës ku dyshja ishin të ftuar në një dasmë familjare.

E teksa nuk dihet ende se çfarë ndodhi kësaj here mes tyre, kujtojmë se dyshja të cilët u njohën gjatë spektaklit të ‘Big Brother VIP Kosova’, e vazhduan edhe jashtë romancën e tyre e cila mesa duket po përjeton ulje-ngritje.

Shiko foton:

Nga rubrika