Web Analytics

“Çmendet” Gresa Hoti, del pa reçipeta rrugëve të qytetit

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur Gresa Hoti ka hequr vëmendjen e ndjekësve për një detaj të saj.

Ajo në rrugë të qytetit shihet pa reçipeta teksa i dallohen pjesët e aseteve të saj, shkruan “Kosovarja”.

Mesa duket modelja është tejet mendje hapur në ketë aspekt dhe nuk e ka farë problem.

Bukuroshja njihet për trupin dhe linjat tërheqëse qe ka, dhe bukurinë unike.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT