Web Analytics

Dafina dhe Mozzik i bëjnë diss përsëri Ledrit

Botuar nga: InfoKosova

Këto ditë është diskutuar në media rozë raporti mes treshes Dafina, Ledri, Mozzik.

Këngët e tyre kanë disa fjalë të përbashkëta që sipas ndjekësve janë diss për njëri tjetrin.

Ky i fundit nuk e la me kaq vazhdoi diss-in me një Instastory me Dafinën duke drejtuar gishtin e mesit drejt kamerës.

A mendoni se kjo foto kishte një thumb për tekstin e shkruar nga Ledri?

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT