Web Analytics

Dasma e miliarderit indian kthen Justin në skenë!Ja shuma marramendëse që u pagua

Këngëtari Justin Bieber performoi të premten në sangeet e Anant Ambani dhe Radhika Merchant në Mumbai.

Disa video dhe foto të këngëtarit në këtë event u shfaqën në platformat e rrjeteve sociale, ku shfaqet duke kënduar këngën e tij të famshme ‘Love Yourself’ e shumë hite të tjera.

Ai mbërriti në Mumbai për performancën dhe u kthye në SHBA pas performancës së tij, herët të shtunën në mëngjes.

Veçanërisht, Ambanis kanë planifikuar ngjarje të shumta që çojnë në dasmë e tillë si “sangee” që mori pjesë Justin.

Merchant Radhika do të martohet me Anant Ambani më 12 korrik.

10 milionë dollarë: kjo është shuma që Justin Bieber ka pranuar për t’u kthyer sërish në skenë pas një kohe të gjatë.

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Nga rubrika