Web Analytics

Dasmë pa pik emocioni, martohen Meritoni dhe Ilnisa

Botuar nga: InfoKosova

Sonte po mbahet dasma tradicionale në BBVA.

Meritoni dhe Ilnisa ishin çifti i cili i than po njeri-tjetrit, shkruan InfoKosova.

Edhe pse çifti dhuruar një puthje në buzë, duket se kjo dasmë ishte dështim duke krahasuar me atë të vitit të kaluar ku çifti ishin Luizi dhe Kiara./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT