Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Demi reklamon te pasmet para frigoriferit

Demi Rose po vazhdon ditët e saj të karantinës derisa modelja duket se ka një rutinë të përditshme.

Këto ditë ajo ka treguar se është duke qëndruar më shumë në shtëpi, derisa në një foto ajo ka treguar të pasmet e saj, derisa ka shkruar se kjo i është bërë një rutinë e përditshme.

“Kur keni vetëm një gjë në agjendë dhe ajo është të shkoni dhe të vini sa më shpesh te frigoriferi”, ka shkruar modelja britanike, derisa kësaj radhe tregon të pasmet e saj.

Demi ka qenë shumë aktive kohëve të fundit gjatë pandemisë se koronavirusit ku vazhdimisht ka postuar foto nëpër rrjetet sociale.

Të fundit