Web Analytics

Demi Rose ekspozon asetet e saj ‘hot’ dhe ju fton…

Botuar nga: InfoKosova

Ajo nuk ka “frikë” dhe nuk heziton që të ekspozojë format e saj.

Bukuroshja e famshme, Demi Rose është e njohur për paraqitjet e saja sensacionale dhe provokuese, gjatë daljeve të ndryshme publike.

Së fundi bukuroshja u kujdes t’i vinte format e saj joshëse në pah teksa shihet me veshjet e gjumit dhe jë kafe në dorë.

Shiko Fotot:

Të FUNDIT