Web Analytics

Deputetja Adriana Matoshi nis pushimet e saj luksoze

Aktorja dhe deputetja e mirënjohur, Adriana Matoshi, ka nisur pushimet.

Ajo ka zgjedhur një pallat në Egjipt teksa ka sjellë imazhe për fansat në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Matoshi kishte pozuar teksa po relaksohej në pishinë veshur në fustan të zi që ia theksonte linjat trupore.

Ajo dukej në top formë në të gjitha mënyrat në këtë pushim luksozë./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika