Web Analytics

Dhunë në Big Brother VIP Kosova mes Ganiut dhe Shqipes, reagon Alaudin Hamiti

Botuar nga: InfoKosova

Një ngjarje e paprecedentë u shënua edhe sot, para pak çastesh në shtëpinë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova”.

E gjithë skena ka ndodhur mes Ganiut e Shqipes, ku kjo e fundit pas një diskutimi e ka goditur me shishe në shpinë.

Këtë skenë shikuesit e këtij formati e kanë quajtur “dhunë, me ç’rast kanë nxitur prezantuesit e këtij formati, Alaudin Hamiti të dal me një reagim.

“Ngjarja që ndodhi pak minuta më parë mes Shqipes dhe Ganiut trajtohet sonte në show”, shkroi ai në Instagram.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT