Web Analytics

Dijonis Biba zbulon arsyen e vërtetë se pse u largua nga “Ferma VIP

Botuar nga: InfoKosova

Dijonis Biba, një ndër fermerët më të dashur të “Ferma VIP” ka treguar arsyen e vërtetë se pse e la lojën përgjysmë.

Ai tha se një vendim të tillë e ka pasur ndërmend që ditën e parë dhe pavarësisht përpjekjes, nuk ka arritur dot t’ia dalë.

Dijonisi foli edhe për fituesin e këtij edicioni të parë të “Ferma VIP”.

Ai tha se mund ta fitojë Albano, ndërsa vet ai ka qejf që të jetë Renisi triumfues.

“Mendoj se fermën do e fitojë Albano dhe ai që dua unë ta fitoj është Renisi.

Kam kaluar shumë mirë me të.

Unë kam dashur të largohem që ditën e parë.

Më dukej se nuk do përshtatesha dot 24 orë me kamera.

Nuk do torturohesha më”, tha ish-fermeri.

Të FUNDIT