Web Analytics

Dikur e akuzonte se e helmoi, tani në lidhje me të – Njihuni me të dashurin e ri të Fjolla Morinës

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Fjolla Morina jo rrallë herë është në qendër të vëmendjes për lidhjet e saj të dashurisë.

Para disa ditëve ish-bashkëshorti i saj, Fisnik Syla publikoi një video në ‘Instastory’ ku shihet i shoqëruar nga artistja.

Këtyre lajmeve për ribashkimi këngëtarja u reagoi ashpër.

Ndërsa për t’i vënë pikat mbi ‘i’ mbrëmë në orët e vona publikoi një moment intim më të dashurin e ri.

I dashuri i ri i Fjollës është Ildi Qamo.

Fotografinë e Fjollës me Ildin, e ka ndarë vetë vajza e këngëtares.

Por, kush është i dashuri i ri i Fjolla Morinës? Ndiqni videon për të kuptuar më shumë.

Shiko videon dhe foton:

Të FUNDIT