Web Analytics

Dj Dagz feston ditëlindjen, fjalët për të birin emocionojnë të gjithë

Dj Dagz sot po festoon 32 vjetorin e lindjes.

Ai në këtë ditë të rëndësishme për të shkruan, “32 vite jete ama ja kom nis me i numru veq prej dites qe ke lind ti @its_trev_g 🤍
Te don babi shume🤍 “

Urimet ishin të shumtë për Dj Dagzin, nga shoqëria dhe familja e tij.

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ DAGZ (@dj_dagz)

Nga rubrika