Web Analytics

Don Xhoni del jasht makinës në lëvizje, Butrint Imeri publikon momentin mes autostradës

Botuar nga: InfoKosova

Don Xhoni dhe Butrint Imeri njihen për shoqërinë e tyre të ngushtë.

Si rezultat i së cilës sollën edhe një projekt muzikor, i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Së fundmi dyshja kanë mbajtur edhe një koncert të përbashkët ndërsa atmosfera shpërthyese ka vazhduar edhe rrugës për në shtëpi.

Në rrugën e përbashkët, ka qenë Butrinti ai që e ka inçizuar Don Xhonin jashtë makinës me gjysmën e trupit, teksa mjeti është në lëvizje.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT