Web Analytics
E diel, 23 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Donaldi dhe Iliri hyjnë në BBVA, Luizi befason me detajin për të dy

Dy ish-finalistët e një sezoni të kaluar, Donaldi dhe Iliri, sapo kanë hyrë në shtëpinë më të njohur në Shqipëri, atë të Big Brother VIP.

Efi, Dea, Kristi dhe Luizi janë takuar me ish-finalistët teksa kanë darkuar me ta.

Ajo që ka habitur më shumë ka qenë Luizi, i cili sapo i ka parë dhe ka thënë se i ka parë të dy në ëndërr.

“Për Zotin këta të dy i kam parë në ëndërr sot në drekë”, tha Luizi.

Nga rubrika