Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Donaldi i shkruan Sarës dhe kjo e fundit e bën publike!

Menjëherë pasi çifti Bardhi-Sara treguan mbështetjen e tyre për Heidin nëpërmjet një droni të nisur në ambientet e shtëpisë , shumë prej ndjekësve të çiftit reaguan keq ndaj tyre duke u shprehur se droni është nisur në ambientet e shtëpisë për të bërë ‘lëmsh’ Romeon.

Pas disa reagimesh të ardhura nga Sara dhe partneri i saj Bardhi, ish-banorja ka bërë një tjetër reagim në llogarinë e saj personale të Instagramit teksa shpërndan një mesazh me binjakun e Romeos, Donaldin, ku ky i fundit i thotë:

Unë e di çfarë njerëzish jeni ju të dy!Sara shprehet se ajo së bashku me Bardhin dhe dy binjakët kanë një marrëdhënie tepër të mirë dhe kurrë nuk do e bënin dërgimin e një droni në shtëpi për të përçarë një çift ose për vëmendje.

Shiko foton:

Të fundit