Web Analytics

Donjeta Morina uron me fjalët më të mira përsonin e zemrës

Sot ka festë në familjen e Donjeta Morinës.

Ajo uron babin e saj për ditëlinjde me fjalët më të mira.

Urime ditëlindjen shoku jem më i miri baba, u bofsh 100 vjet Të dua sa krejt numrat..

Kujtojmë qe babai i saj ishte dhe është suportuesi më i madh i saj./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika