Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Dua Lipa ‘e djeg’ me valle shqiptare në Ksamil, “Hajde luj qyqek”

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, po shijon pushimet në bregdetin e Shqipërisë.

Ajo ka shpëndarë foto dhe video të ndryshme nga pushimet në Shqipëri.

Mbrëmjen e djeshme Dua ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer me këngën “Hajde luj qyqek” me miqtë e saj.

“Energjia këtë verë”, shkruan Dua krahas videos.

Shiko Videon:

Të fundit