Web Analytics

Duda vishet si ‘barbi’, dukja e saj merr vemendje e te gjithëve

Botuar nga: InfoKosova

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është një ndër deputetet më të përfolura, kjo për shkak të pamjes së saj atraktive.

Ajo në ҫdo seancë shfaqet me veshje mjaftë ekstravagante.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me komplete dhe po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT