Web Analytics

Duket si lodër, por dhurata që i bëri Ronaldo kushton mijëra euro

Botuar nga: InfoKosova

Georgina Rodriguez tregoi orën që partneri i saj prej shumë vitesh, Cristiano Ronaldo, i dhuroi për ditëlindjen e saj të 30-të.

Ajo falënderoi miqtë dhe familjen e saj për dhuratat në rrjetet sociale, e veçanërisht yllin e futbollit.

Georgina Rodriguez tregoi orën që partneri i saj prej shumë vitesh, Cristiano Ronaldo, i dhuroi për ditëlindjen e saj të 30-të.

Ajo falënderoi miqtë dhe familjen e saj për dhuratat në rrjetet sociale, e veçanërisht yllin e futbollit.

Dhurata e Ronaldos dhe ora e Georginas ishin edhe tema e emisionit “Aruser@s” në La Sexta, ku prezantuesi Alfonso Arus tha me shaka se dukej si një “lodër tipike”.

Meqë ra fjala, bëhet fjalë për një model ore nga “Jacob&Co”, një dyqan bizhuterish me qendër në New York, i njohur në mesin e reperëve dhe yjeve të sportit amerikan.

Kjo dhuratë siç thuhet i kushtoi Ronaldos rreth 100 mijë dollarë.

Modelja e famshme festoi ditëlindjen e 30-të së bashku me familjen dhe miqtë në ishujt Maldive.

Ajo dhe Cristiano janë bashkë prej shumë vitesh, ndërsa kanë edhe dy fëmijë.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT