Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

E bëri lidhjen publike, por ja çka nuk shkon me karrierën e Erës

Era Istrefi gjendet aktualisht në pushime verore.

Ajo dhe motra e saj, njëherësh këngëtarja Nora po e freskojnë Instagram-in me foto provokative.

E, tani e kemi një lajm për Erushin e cila sapo ka plasuar projektin e ri të titulluar ‘Ta du’.

Ajo sapo e ka bërë publike romancën me futbollistin Amir Rrahmani dhe ndiqni rubrikën e lajmeve vendore të n’ZOOM për të kuptuar më shumë detaje rreth saj. /nzoom

Shiko videon:

Të fundit