Web Analytics

E frikësuar nga mësyshi, Egzona Muqiqi habit me veprimin e fundit

Nga: InfoKosova

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

E se fundmi, Egzona ka publikuar një video ku shfaqet nga vendi i punës, ee veshur me fustan të kaltër e të ngushtë, Egzona shfaqet goxha provokuese.

E për të mos e kapur mësyshi, Egzona e ka vendosur një ‘shenj të mësyshit’.

Në këtë veshje ajo e ka vë në pah edhe gjoksin e saj, duke u shfaqur goxha joshëse.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

E frikësuar nga mësyshi, Egzona Muqiqi habit me veprimin e fundit

Nga: InfoKosova

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

E se fundmi, Egzona ka publikuar një video ku shfaqet nga vendi i punës, ee veshur me fustan të kaltër e të ngushtë, Egzona shfaqet goxha provokuese.

E për të mos e kapur mësyshi, Egzona e ka vendosur një ‘shenj të mësyshit’.

Në këtë veshje ajo e ka vë në pah edhe gjoksin e saj, duke u shfaqur goxha joshëse.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT