Web Analytics

E fshiu, Sara reagon ashpër, përmend Kiarën dhe Luizin: “Kujdeseni për brekët e mia, por…”

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni ka reaguar ashpër pak më parë në llogarinë e saj të Instagramit.

Ish banorja e “Big Brother VIP” bëri disa postime si për të sqaruar njëherë e mirë aludimet në rrjet.

Sara nuk kishte si mos ta prekte situatën e bujshme për ish-at e saj, ku shpesh është përfolur se ka patur lidhje me personazhe të ndryshëm.

Ajo tregoi se me personazhin e vetëm nga të përfolurit ka qenë Endriku, ndërsa Silvi gënjeu.

Postimet e Sarës:

Të FUNDIT