Web Analytics

Kaderi publikon video teksa grimohet, por ja çfarë e pyeten ndjekësit

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ Kaderi pak më parë ka publikuar një video teksa shihet duke u grimuar.

Nga ndjekësit pyetjet ishin te shumta se ‘Ku është Lumbardhi, nuk po dilni bashkë më?.

Andaj mesa duket ndjekësit e çiftit janë të shqetësuar se mos ka ndonjë krisje mes tyre.

Kujtojmë se Lumbardhi dhe Kaderi romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me te famshme në vend.

Shiko foton:

Të FUNDIT