Web Analytics

Reja e Mihrijes na prezanton me nënën, a ju duket se ngjajnë?

Botuar nga: InfoKosova

Tringa Berisha, u bë e njohur në rrjet si nusja e Platorit, djalit të këngëtarit Naim Abazi dhe këngëtares Mihrije Braha.

Tringa është aktive në rrjete sociale ku nuk mungojnë pozat e shumta me vjehrren Mihrijen.

Por, së fundmi nëna e Tringes ka festuar ditëlindjen andaj ajo e ka uruar publikisht.

Ajo publikoi disa foto me nënën e saj, ndërsa duket se nuk i ka ngjarë shumë në pamje./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të FUNDIT